Hakkımızda

İnfra Enerji; Profesyonel iş yaşamında edindiği zengin tecrübelerini Türkiye ekonomisine hizmet etme ilkesi ile birleştirerek, reel sektöre değer katacak ve farklılık yaratacak projelere imza atma hedefi ile yola çıktı.

İnfra Enerji olarak gücünü tecrübelerinden alan ekibimizle, ticarette aktif rol aldığımız tüm alanlarda güven sağlayan bakış açımız ile kalıcı olabilmek adına çalışmaktayız.

Orta Gerilim Dağıtım Sistemlerinin temel ihtiyaçlarının karşılanabilmesi için en iyi hizmetin sunulması ve kusursuz müşteri memnuniyetinin sürdürülebilirliği hedefimizi oluşturan temel unsurlardır.

Ulusal ve Uluslararası alanlarda birlikte hareket ettiğimiz iş ortaklarımız ve paydaşlarımızla beraber enerji sektöründe bizleri zirveye taşıyacak projelerimizle lider konuma ulaşmayı hedefliyoruz.


Vizyonumuz

Türkiye’de enerji sektöründe en yüksek değeri yaratan bir “Çözüm Ortağı ” olmaktır.


Misyonumuz

Sektörel deneyim ve birikimi ile Türkiye ’nin miras ve değerlerini koruyarak, hissedarlarına, çalışanlarına ve paydaşlarına sürdürülebilir değer yaratmaktır. İNFRA ENERJİ; yüksek güvenlik, çevre koruma ve etik davranış standartlarında en kaliteli ürün ve hizmetleri sunmayı ilke edinmiştir.


Stratejimiz

Sektörel tecrübesi, yerel bilgi birikimi ve uluslararası işbirlikleri ile Türkiye ’nin büyüyen enerji ihtiyacını, yakın coğrafyadaki fırsatları da değerlendirip, portföyünü çeşitlendirerek karşılamak ve bu sayede paydaşlarına azami değer yaratmaktır.


Değerlerimiz

İNFRA ENERJİ olarak işimizde esas aldığımız, koruyup geliştireceğimiz ve çalışanlara aktaracağımız değerler; saygınlık, etik ilkelere ve mevzuata uyum, bağlılık, işbirliği, sürdürülebilirlik, özgüven ve azimdir.


Kalite Belgelerimiz

Kalite belgelerimiz aşağıdadır.